مدیر امور سینماهای استان گفت: شهر موش ها همزمان در سینما ۲۹ بهمن تبریز هم اکران شده و سانس های آن از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و سانس های بعدی ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ساعت ۲۰ است.

شهرام خزرایی پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شهر موش ها جزو پرخاطره ترین قصه ها برای هر ایرانی اعم از کودک و بزرگ است و هم اکنون پس از چندین سال، فیلم شهر موش ها، داستان بزرگ شدن شخصیت‌های محبوب مدرسه موش‌ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: این موش ها پس از گذشت ۳۰ سال، سن و سالی میان ۴۰ سال به بالا دارند، ازدواج کرده‌ و همگی بچه دارند اما مهمترین نکته اینجاست که همگی تقریبا شخصیت‌های دوران کودکی‌شان را حفظ کرده‌اند.

خزرایی افزود: در این نوشته، به این موضوع پرداخته شده که هرکدام از موش‌ها بعد از ۳۰ سال به کجا رسیده‌اند و بچه‌هایشان چه ویژگی‌هایی دارند.

وی در خصوص سانس های اکران این فیلم گفت: شهر موش ها همزمان در سینما ۲۹ بهمن تبریز هم اکران شده و سانس های آن از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و سانس های بعدی ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ساعت ۲۰ است.

مدیر امور سینماهای استان ادامه داد: دو سانس اول هر روز و سه شنبه های هر هفته بلیط سینما ۲۹ بهمن تبریز به صورت نیم بها بوده و علاقمندان می توانند در این سانس ها به تماشای شهرموشها بشینند.

وی افزود: همچنین برای جامعه خبرنگاران نیز تهیه بلیط در روز جمعه ۱۴ شهریور نیم بها خواهد بود.

گفتنی است شهر موش‌ها فیلم سینمایی عروسکی تولیدی سال ۱۳۶۴به کارگردانی سینمایی محمدعلی طالبی و کارگردانی عروسکی مرضیه برومند است. این فیلم سینمایی برای ردهٔ سنی کودکان ساخته شده و عروسک‌های بازیگر آن قبلا در سریال تلویزیونی مدرسه موش‌ها ایفای نقش کرده بودند.

دسته بندی ها : اخبار گردشگری, تبریز

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.